www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1024622
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Megbízónk egy multinacionális autóipari cég

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
LABORVEZETŐ - BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ (Autóipar) LAV-859

Feladatok:
  • A LABOR erőforrásainak folyamatos biztosítása a termelés (áruátvétel, késztermék vizsgálat), valamint az új termék bevezetés (NPI) számára;
  • BESZÁLLÍTÓK AUDITÁLÁSA, fejlesztése;
  • Aktív részvétel a minőségirányítási rendszer és a vállalati folyamatok fejlesztésében;
  • Alapanyagok átvétele;
  • Az előírt ALAPANYAG, FÉLKÉSZ ÉS KÉSZTERMÉK VIZSGÁLATOK ELVÉGZÉSE, kiértékelése, dokumentálása;
  • Gyártás engedélyezéshez szükséges MÉRETRIPORTOK elkészítése és folyamatképességi vizsgálatok végrehajtása;
  • MÉRŐESZKÖZÖK kalibrálása;
  • Részvétel a TERMÉKAUDITOK végrehajtásában;
  • A termékekhez ALAPANYAGOK (fémbetétek, gumi, rugók) átvétele, reklamáció kezelés;
  • RHEOMÉTERES GUMIVIZSGÁLAT;
  • Késztermékek MÉRETVIZSGÁLATA, azok ősmintáinak kezelése;
  • Felelős az átvett alapanyagok megfelelő minőségéért, a LABORATÓRIUMI VIZSGÁLATOK előírt módon és gyakorisággal történő elvégzéséért, valamint a gyártási ősminták előírt ideig történő megőrzéséért.

Elvárások:
  • Gépészmérnöki, vegyészmérnöki végzettség;
  • 2-5 éves releváns/autóipari laborvezető, beszállítói minőségfejlesztő (LABORATORY LEADER, SUPPLIER QUALITY ASSURANCE) tapasztalat;
  • GUMI vagy MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI technológiában szerzett tapasztalat;
  • Aktív ANGOL nyelvtudás;
  • Vezetői készségek;
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség.

Munkavégzés helye: Győr area

Tech People LÁBLÉC