www.cvonline.hu

LABORTECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 867702

Link megjelenítéseimages/editor/1357731351.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Tatabánya környékén található üzemük számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Mérési igények felvétele, információk továbbítása a többi labortechnikusnak és a laborvezetőnek
  • A mérésidők kiszámolása, a vállalási határidő meghatározása
  • Mérőeszközök nyilvántartása, felügyelete, karbantartása, kalibrálása
  • Folyamatok fejlesztése, dokumentációk kezelése, készítése
  • A mérésidők csökkentése
  • A CNC üzemmódra képes mérőgépek és egyéb mérő- és ellenőrző berendezések szakmai szintű használata
  • A napi munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Erős rajzolvasási és méréstechnikai szakismeretek
  • Alap-, optikai- és tapintó- programozható mérőeszközök ismerete, használatukban való jártasság
  • Angol nyelvismeret rajzolvasási és programozási szinten
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Minőségbiztosítási alapismeretek (SPC, MSA, PPAP)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Minőség-orientált szemlélet
  • Jó hibafeltáró és problémamegoldó képesség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapjövedelem
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása
  • Szakmai képzések

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LABORTECHNIKUS, Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése