www.cvonline.hu

Labortechnikus

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1085371
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy gyógyszerhatóanyag-gyártó cég budapesti telephelyére keresünk munkatársakat labortecnikusi pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Laboratóriumi minták előkészítése, mérése (UPLC, HPLC) és a mérésekhez szükséges oldatok, eluensek készítése
  • Laboratóriumi eszközök kalibrálása, állapotuk figyelemmel kísérése, szükség esetén karbantartási munkálatok megszervezése
  • Kísérletek előirat szerinti pontos végrehajtása
  • Mérési tevékenységhez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • Az osztályon futó kísérleti/ kutatói munkában való részvétel (laboratóriumi méretű szűrések, gyártótechnológia optimálási kísérletek)

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség: vegyésztechnikus
  • Minimum 3 éves multinacionális termelő vállalatnál szerzett laboratóriumi gyakorlat (HPLC, UPLC)
  • Empower sotware ismerete
  • Jó manuális készség és műszaki érzék
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • MS Office alapismeretek
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Budapesti lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű béren kívűli juttatások
  • Hosszútávú munkavégzés kiválóan prosperáló multinacionális cégnél
  • Önálló, változatos munka
  • Továbbképzési, fejlődési lehetőségek

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz és motivációs levél feltöltésével.