www.cvonline.hu

Labortechnikus

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1010994

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Aszeptikus munkakörnyezetben vírusvakcina termelés,
  • ellenminták tárolása és nyilvántartása,
  • a mérő és reagens oldatok nyilvántartása,
  • laboratóriumi eszközök kezelése,
  • ad-hoc adminisztráció.
  • termelések, rutinvizsgálatok elvégzése,

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség: vegyész, vegyipari gépésztechnikus, gépésztechnikus, biológia,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, jó állóképesség.

Juttatások:
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • két műszakos munkarend,
  • munkavégzés helye: Budapest 10. kerület.

Előnyök:
  • Tapasztalat gyógyszeripari, vagy laboratóriumi munkavégzésben,
  • felsőfokú szakirányú végzettség: biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, gépészmérnök, kertészmérnök, környezetmérnök.

  • Fényképes önéletrajzzal várjuk a jelentkezéseket a megadott e-mail címen keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió