www.cvonline.hu

Labormérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Fontos számára a folyamatos fejlődés lehetősége?  Jelentkezzen hozzánk! Elektronikai vállalatunk keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Labormérnök

Főbb feladatok, munkák:

·       Labor méréseket kell készíteni;

·       Termékminőség-fejlesztési projektek támogatása, feladatok elvégzése határidőre;

·       Tegyen javaslatokat a készülékek fejlesztésére, műszaki módosítására a termelési folyamatokban;

·       Vizsgálati jelentések írása;

·       Részvétel a teszt eljárások kezelésében, kidolgozásában

·     Termékek mozgatása kézibékával

A pozícióhoz tartozó elvárások:

·       Mérnöki végzettség;

·       Termodinamikában szerzett tapasztalat;

·       Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt;

·       Kiváló problémamegoldó készség, magabiztos munkavégzés jellemez

Előny:

·       Folyamat-és termékfejlesztésben szerzett jártasság;

·       Gyártásban való részvétel

Amit megbízónk nyújt:

·     Versenyképes juttatási csomag

·     Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések

·     Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

·    Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el MAGYAR nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.