www.cvonline.hu

Laboratóriumvezető

  • A hirdetés 1365 napja lejárt

Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. Dél-alföldi Anyagvizsgáló Laboratóriumába (Szeged) állást hirdet laboratóriumvezető munkakörbe.

Elvárások:

  • Okleveles építész vagy építőmérnöki (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
  • Jó kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes felhasználói gyakorlat
  • Építőiparban, és laboratóriumi vizsgálatokban szerzett szakmai, vezetői tapasztalat
  • Idegennyelv-tudás

Előnyt jelent:

  • Környék (Dél-alföldi régió) ismerete, jó építőipari kapcsolatrendszer
  • Épületenergetikai szakértői jogosultság
  • Épületenergetikai szakterületen szerzett jártasság
  • Műszaki ellenőri végzettség
  • Minőségirányítási ismeretek, képzettség

Feladatok:

  • A Dél-alföldi Anyagvizsgáló Laboratórium tevékenységének irányítása (személyzet, berendezések, műszerek, ügyfélkapcsolat).
  • Az ÉMI tevékenységi körébe tartozó építőipari alkalmassági, terméktanúsítási, ellenőrzési, vizsgálati feladatok ellátása.
  • Építési hibákkal kapcsolatos szakértői tevékenység.
  • Az építési anyagok és termékek vizsgálati és termékszabványainak ismerete és alkalmazása.
  • Az építési anyagok és termékek ismeretében való jártasság állandó fejlesztése, kapcsolat tartása a gyártókkal, társvizsgálókkal.
  • Helyszíni vizsgálatok végzése.
  • A régióban folyó beruházások folyamatos minőségellenőrzése, műszaki ellenőrzése
  • Minőségirányítási feladatok irányítása.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés: sokrétű, érdekes feladatok
  • Az alapfizetésen kívül a teljesítés függvényében prémium fizetése; béren kívüli juttatások

Munkavégzés helyszíne:

  • Szeged és környéke (Csongrád, Bács-Kiskun és Békés megye)
  • A pályázatnak tartalmaznia kell egy szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet.
  • A cégről bővebb információt a Link megjelenítése weboldalon szerezhetnek.

Az önéletrajzokat (bérigény megjelölésével) a lent e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Bács-Kiskun
Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő