www.cvonline.hu

Laboratóriumvezető

  • A hirdetés 1314 napja lejárt

Fóti telephelyű hosszmérő eszközöket kalibráló laboratórium munkatársat keres

beosztásba, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • Laboratórium teljes körű működtetése MSZ EN ISO/IEC17025:2005 szabvány szerint
  • Akkreditálás megszerzése, fenntartása
  • Kalibrálási eljárások készítése, korszerűsítése
  • Kalibrálási munkafolyamatok végzése, koordinálása a laboratóriumban
  • Kalibrálási bizonyítványok ellenőrzése, ellenjegyzése

Elvárások:

  • MSZ EN ISO/IEC17025:2005 – és további vonatkozó szabványok ismerete
  • Hossz- és szögmérő laboratórium irányításában, vezetésében szerzett tapasztalat
  • Szakirányú ( gépész) végzettség – felsőfok nem feltétel
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • angol vagy német nyelv tudás

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő