www.cvonline.hu

Laboratóriumvezető

  • A hirdetés 231 napja lejárt

Ahol az innováció és a szakértelem találkozik.
Az egyedülállóan innovatív kémiai és gyógyszerkutatási tevékenységet végző ComInnex Zrt. balatonfűzfői telephelyére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szintetikus szerves kémiai laboratórium munkájának, előírásoknak megfelelő munkavégzésének irányítása
  • Vonatkozó jogszabályok, rendeletek betartása, betartatása
  • Szerves kémiai kutatási-fejlesztési projektek koordinálása
  • 5-10 fős kutató-fejlesztő csapat irányítása
  • Munkatársak napi irányítása, ellenőrzése, képzése
  • Hatékony munkavégzés feltételeinek vállalati terveknek megfelelő biztosítása
  • Szintetikus reakció utak kidolgozása és fejlesztése hagyományos és modern eljárások elegyítésével
  • Szerves kémiai kísérleti tervezése, végrehajtatása
  • Molekulák tervezése
  • Részvétel gyógyszer és növényvédőszer kutatási-fejlesztési projektekben
  • Analitikai vizsgálatok végeztetése, értékelése
  • Előállított termékek és projektek minőségbiztosítása
  • Technikai feltételek fenntartásának biztosítása, fejlesztése
  • Kapcsolódó dokumentációk, riportok készítése
  • Költség- és bevételtervezés
  • Bevételi és költségtervek betartása
  • Külső és belső kommunikáció
  • Tudományos publikáció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök)
  • Modern és klasszikus szerves kémiai szintetikus módszerek ismerete
  • Legalább 3-5 éves kutatás-fejlesztési illetve ipari munka és vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás, írásban és szóban
  • Ph.D. fokozat előny
  • Műszeres, analitikai ismeretek és gyakorlat (HPLC, GC, MS, NMR)
  • Rugalmasság, pontosság, jó közösségi szellem
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés, terhelhetőség
  • Teljesítmény orientáltság
  • Alkalmazott informatikai és kémiai informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség egy gyorsan növekvő cégnél
  • Versenyképes jövedelem
  • Beilleszkedés egy fiatal, dinamikus csapatba
  • Kapcsolat modern kémiai technológiai területekkel
  • Kapcsolat vezető multinacionális cégekkel
  • Részvétel új munkaállomás kiépítésében
  • Részvétel világszínvonalú gyógyszerkutatási és fejlesztési projektekben

Munkavégzés helye:

  • Balatonfűzfő

Ha kedvet érez ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagjaként tovább kamatoztassa tudását, akkor mielőbb küldje el önéletrajzát az alábbi  e-mail címünkre.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol