www.cvonline.hu

Laboratóriumi technikus

  • A hirdetés 552 napja lejárt
  • Részvétel különböző folyékony gyógyszerformákkal kapcsolatos kísérletek elvégzésében
  • Rutin technológiai feladatok önálló elvégzése
  • Kísérletek dokumentációs hátterének biztosítása
  • GMP és szakmai ismeretek elsajátítása, fejlesztése
  • High potent és citosztatikus anyagokkal történő munkavégzés
  • Laboratóriumi rend fenntartása

Részleg

Generikus Kutatás-Fejlesztés Technológiai Fejlesztő Osztály

Elvárás

  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Értékelt kvalitások

  • gyógyszeripari/laboratóriumi gyakorlat
  • GMP, GLP ismeretek

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem
Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol