www.cvonline.hu

laboratóriumi technikus-raktári ellenőrző csoport

  • A hirdetés 562 napja lejárt

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat, 2007 decembere óta a Kedrion csoport tagja. A Kedrion Biopharma szektorában az ötödik helyet foglalja el és több mint 40 országban van jelen a világon. A csoport többek között kísérleti és alkalmazott kutatásokat is végez, élen jár a technológiai transzferben és elkötelezett híve a nemzeti önellátás támogatásának és a ritka betegségek elleni küzdelemnek.

Az emberi vérplazma ipari méretű feldolgozása hazánkban 1954-ben kezdődött, a gödöllői gyár közel 50 éve folyamatosan készít vérplazmából életmentő gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulinokat és véralvadási faktorokat, elsősorban a hazai betegellátást szolgálva.

A Kedrion Biopharma közreműködésével a hazai leányvállalat az elmúlt években termelő beruházások sorát valósította meg 50 millió eurót meghaladó értékben és ezzel a gödöllői gyár meghatározó szerepet tölt be a Kedrion Biopharma gyártóhelyei között.

Külföldi tulajdonban lévő gyógyszergyártó vállalat felvételt hirdet

pozícióba,

Feladat:

  • A gyógyszergyártáshoz használt, raktárba érkező, vásárolt segédanyagok mintázása

  • Vizsgálati- és késztermék minták kezelése, dokumentálása

  • Végtermékek csomagolásának és kiszállításának ellenőrzése

  • Raktározási folyamatok ellenőrzése

  • Raktárban lévő készletek minősítés utáni címkézése

Elvárás:

  • Vegyésztechnikus vagy középfokú, laboratóriumi asszisztens végzettség

  • Alapfokú angol nyelvismeret

  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Középfokú angol nyelvismeret

  • SAP rendszer ismerete

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés

  • cafeteria

Munkavégzés helye:

2225 Üllő, Zöldmező u. 1.

Helyek Üllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...