www.cvonline.hu

Laboratóriumi techikus (mikrobiológiai)

  • A hirdetés 426 napja lejárt

Laboratóriumi technikus (mikrobiológiai)

Részleg: Mikrobiológiai osztály

Feladatok:

  • Identifikálási vizsgálatok klasszikus mikrobiológiai módszerekkel;
  • Fertőtlenítőszer hatékonyság vizsgálatok
  • Growth Promotion Test (GPT) vizsgálatok
  • Konzerválószer hatékonyság vizsgálatok (APET)
  • Törzsgyűjtemény (Seed lot) kezelés
  • Környezetmonitorozási (EM) vizsgálatok;
  • Zárásintegritás (CCI) vizsgálatok; antibiotikum vizsgálatok

 Elvárás:

  • Szakirányú vegyésztechnikusi, mikrobiológus technikusi, egészségügyi, környezeti technikusi középfokú végzettség
  • Mikrobiológiai laborgyakorlat
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Jó rendszerező és logisztikai képesség
  • Alap szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Elektronikus dokumentumkezelő rendszerek ismerete (LIMS)
  • Gyógyszergyártási környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer.
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

 Jelentkezését a lenti e-mail címne várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol