www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens vagy asszisztens

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk várpalotai laboratóriumába munkatársat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

  • végzettségek:

         - laboratóriumi asszisztens/szakasszisztens
         - analitikus

  • vérvételi gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • korábbi tapasztalat, hasonló munkakörben

Feladatok:

  • vérvétel
  • laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
  • vizsgálati minták átvétele
  • adatrögzítés
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Synlab Várpalotai Laboratóriuma – Várpalota, Szent Imre u.6.
  • Munkarend 7-15 óráig

Szakmai önéletrajzát a  fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Veszprém
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő