www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens vagy asszisztens

  • A hirdetés 951 napja lejárt

Egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk budapesti laboratóriumaiba munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárt végzettségek:

  • szakirányú laboratóriumi asszisztensi, szakasszisztensi
  • orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus
  • vegyésztechnikus

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • korábbi tapasztalat, hasonló munkakörben

Feladatok:

  • humán diagnosztikai minták azonosítása, manuális előkészítése DNS izolálásra.
  • SOP szerinti munkavégzés, leírt folyamatok alkalmazása laboratóriumi automatákon, zárt és nyitott rendszerben.
  • jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint.

Amit nyújtunk:

  • modern molekuláris diagnosztikai ( mikrobiológiai, genetikai ) eljárások megismerése
  • reagens gyártás
  • fiatalos, dinamikus légkör
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • határozatlan idejű szerződés
  • multinacionális stabil háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye, ideje:

  • GENOID molekuláris diagnosztikai laboratórium, Budapest XII. kerület Szanatórium utca ( Budakeszi határában )
  • 2 műszakos 8 órás munkarend, ünnepi munkarend

Jelentkezését a fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címünkre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő