www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens vagy asszisztens

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk budapesti laboratóriumaiba munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárt végzettségek:

  • mikrobiológiai szakasszisztens
  • általános asszisztens
  • analítikus
  • egészségügyi operátor
Elvárások:
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • korábbi tapasztalat, hasonló munkakörben
  • vérvételi gyakorlat

Feladatok:

  • laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
    vizsgálati minták átvétele
  • adatrögzítés
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • csúsztatott munkarendben való részvétel

Munkavégzés helye:

  • Mikrobiológiai laboratórium - Budapest IV. kerület, csúsztatott munkarend

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő