www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens vagy asszisztens

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk budapesti laboratóriumaiba munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

  • végzettségek:

        - mikrobiológiai szakasszisztens

        - általános asszisztens

        - analitikus

        - egészségügyi operátor

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • korábbi tapasztalat, hasonló munkakörben
  • vérvételi gyakorlat

Feladatok:

  • diagnosztikai minták előkészítése
  • SOP szerinti munkavégzés, leírt folyamatok alkalmazása laboratóriumi automatákon, zárt és nyílt rendszerben, valamint manuálisan
  • jegyzőkönyvek készítése
  • laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
  • vizsgálati minták átvétele
  • adatrögzítés
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • csúsztatott és ünnepi munkarendben való részvétel

Munkavégzés helyei:

  • Immunológiai laboratórium – Budapest XXI. kerület
  • Mikrobiológiai laboratórium - Budapest IV. kerület
  • Mikrobiológiai laboratórium - Budapest XII. kerület
  • GENOID molekuláris diagnosztikai laboratórium- Budapest XII. kerület

    (Szanatórium utca, Budakeszi határában)

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő