www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens vagy asszisztens

  • A hirdetés 1225 napja lejárt

Egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk budapesti laboratóriumaiba munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

      • végzettségek:

- mikrobiológiai szakasszisztens

- általános asszisztens

- analítikus

- egészségügyi operátor

      • felhasználói szintű számítógépes ismeret
      • csapatmunkára való alkalmasság
      • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
      • megbízhatóság
      • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

      • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
      • korábbi tapasztalat, hasonló munkakörben
      • vérvételi gyakorlat

Feladatok:

      • diagnosztikai minták azonosítása, manuális előkészítése DNS preparálásra
      • SOP szerinti munkavégzés, leírt folyamatok alkalmazása laboratóriumi automatákon, zárt és nyílt rendszerben
      • jegyzőkönyvek készítése
      • laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
      • vizsgálati minták átvétele
      • adatrögzítés
      • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
      • csúsztatott és ünnepi munkarendben való részvétel

Munkavégzés helyei:

  • GENOID molekuláris diagnosztikai laboratórium- Budapest XII. kerület
    (Szanatórium utca, Budakeszi határában)
  • Mikrobiológiai laboratórium - Budapest IV. kerület
  • Klinikai kémiai laboratórium – Budapest XXI. kerület

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével a alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő