www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens vagy asszisztens

  • A hirdetés 1082 napja lejárt

Országos laboratóriumi hálózattal rendelkező cégünk mikrobiológiai laboratóriumba munkatársat keres,

az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

      • végzettségek:

                       - mikrobiológiai szakasszisztens
                       - általános asszisztens
                       - analitikus
                       - egészségügyi operátor

      • csapatmunkára való alkalmasság
      • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
      • megbízhatóság
      • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
      • vérvételi gyakorlat
      • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Feladatok:

      • laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
      • vizsgálati minták átvétele
      • adatrögzítés
      • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
      • csúsztatott munkarendben, ügyeletben való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő