www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens vagy asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

A Synlab Hungary Kft. szobi laboratóriumába munkatársakat keres, az alábbi pozícióba azonnali munkakezdéssel:

Elvárások:

  • végzettségek:

            -  klinikai (orvosi) laboratóriumi asszisztens, vagy szakasszisztens
            -  orvosi laboratóriumi technikai asszisztens
            -  általános ápoló és asszisztens

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • korábbi, orvosi laboratóriumban szerzett tapasztalat, hasonló munkakörben
  • vérvételi gyakorlat

Feladatok:

  • vérvétel
  • vizeletdiagnosztikai laboratóriumi vizsgálatok végzése, dokumentálása
  • vizsgálati minták átvétele
  • adatrögzítés
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Munkaidő:

  • teljes munkaidő (8 óra)

Munkavégzés helye:
Synlab Szobi Laboratórium (2628 Szob, Arany J. u. 22.) Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi email  címre küldheti.

Munkavégzés helye Szob
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szob