www.cvonline.hu

Laboratóriumi szakasszisztens / asszisztens

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló molekuláris diagnosztikai egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalatunk budapesti irodájába munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • humán diagnosztikai minták azonosítása, manuális előkészítése DNS-izolálásra
  • SOP szerinti munkavégzés, leírt folyamatok alkalmazása laboratóriumi automatákon, zárt és nyitott rendszerben
  • jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök:

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vérvételi gyakorlat

Elvárt végzettségek:

  • szakirányú laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens
  • orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus

Amit nyújtunk:

  • modern molekuláris diagnosztikai (mikrobiológiai, genetikai) eljárások megismerése
  • fiatalos, dinamikus légkör
  • exkluzív munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés, cafeteria-juttatás havi és negyedévi
  • multinacionális stabil háttér

Munkavégzés helye, ideje:

  • GenoID Molekuláris Diagnosztikai Laboratórium, Budapest XII. kerület Szanatórium utca
  • 2 műszakos 8 órás munkarend, ünnepi munkarend

Jelentkezését a fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címünkre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő