www.cvonline.hu

Laboratóriumi specialista(B01ls)

  • A hirdetés 393 napja lejárt

Laboratóriumi specialista

B01ls

Komárom-Esztergom megyei cég megbízásából keresünk Laboratóriumi specialista munkatársat.

Feladatok:

  • A Laboratórium minőségirányítási rendszerének az akkreditálási feltételeknek és a vonatozó törvényeknek, rendeleteknek és egyéb előírásoknak megfelelő kialakítása, fenntartása és fejlesztése;
  • A minőségügyi rendszer folyamatos aktualizálása, az aktualitásukat vesztett dokumentumok archiválása;
  • Megszervezi és végrehajtja a belső auditokat, vezetőségi átvizsgálásokat és kezeli a vevői reklamációkat;
  • Folyamatosan ellenőrzi a laboratórium műszereinek, berendezéseinek karbantartását, kalibrálását, hitelesítését és az ehhez kapcsolódó dokumentációt.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Nagyfokú terhelhetőség;
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Határozott személyiség.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő