www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • A hirdetés 456 napja lejárt

A BorsodChem Zrt.

pozíció betöltésére munkatársat keres

Gödöllői munkavégzéssel

Feladatok:

-          laboratóriumi mérések előkészítése,

-          minták fizikai jellemzőinek ellenőrzése,

-          mérési adatok gyűjtés és kezelése, kiértékelésükben való részvétel,

-          termékminták előállítása laboratóriumi mennyiségben,

-          részvétel habosítási és tesztelési feladatokban,

-          alapanyagok kezelése, anyagfelhasználás nyomon követése.

Elvárások:

  • vegyésztechnikus végzettség,
  • MS      Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • logikus      gondolkodás,
  • analitikus      gondolkodás,
  • szabálykövetés,
  • önálló      munkavégzés,
  • terhelhetőség,      tanulásra való hajlam,
  • irányíthatóság,
  • együttműködési      készség.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését „laboratóriumi asszisztens” tárgy megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el.

Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő