www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • A hirdetés 541 napja lejárt
Feladatai:
  • Molekuláris biológiai, mikrobiológiai kísérletek pontos kivitelezése jegyzőkönyv alapján: nukleáris izolálás, gélelektroforézis, PCR és hasítási reakciók összemérése, transzformálás,
  • Munkával kapcsolatos dokumentáció/jegyzőkönyv naprakész vezetése
  • Laborfenntartási tevékenységek elvégzése.

Elvárás

  • Szakirányú középfokú vagy BSc végzettség
  • Mikrobiológiai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvű szövegértés
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerte
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóság, proaktivitás

Értékelt kvalitások

  • Több éves mikro/molekuláris laboratóriumi gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvismeret

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Helyek Debrecen
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő