www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • A hirdetés 800 napja lejárt

Budapesti (XIII. kerület) GENETIKAI LABORATÓRIUM keres molekuláris biológiai módszerekben jártas,

laboratóriumi asszisztens

szakembert budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Molekuláris biológiai technikák rutinszerű alkalmazása
  • Adminisztratív feladatok ellátása, laboratóriumi dokumentáció vezetése
  • Minőségbiztosítás

Elvárások:

  • Laboratóriumi szakasszisztens vagy rokon területen való végzettség
  • Angol nyelv ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, megbízható, pontos, flexibilis munkavégzési képesség, csapatmunkában való részvétel
  • molekuláris biológiai technikák (PCR, qPCR, DNS izolálás) használatában való jártasság

Előny:

  • Tapasztalat steril környezetben történő munkavégzésben
  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Humán egészségügyi laboratóriumban szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol