www.cvonline.hu

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 982 napja lejárt

Mi az Intrexonnál a biotechnológiai áttörések élvonalában alkotunk. Olyan termékeket és módszereket fejlesztünk, melyek megvalósulása korábban elképzelhetetlen volt. Célunk, hogy jobb világot teremtsünk –eszközünk a szintetikus biológia. Szenvedélyünk a tudomány, a kitartó, kemény munka, a kreativitás, túllépve a hagyományos biotechnológia korlátain.

Budapesti csapatunk a következő munkakörbe keres új munkatársat:

Feladatai:

  • Részt vesz a kutatómunkában
  • Steril munka, steril törzskultúra fenntartása
  • Felel a kísérletek előkészítéséért és kivitelezéséért, beleértve a táptalajkészítést, mosogatást, mintavételt, mintaelőkészítést és elemzést
  • Felel a kutatómunka megfelelő dokumentációjáért
  • Mért adatok számítógépes feldolgozása és ellenőrzése
  • Figyelemmel kíséri az eszközfogyást, gondoskodik róla, hogy megfelelő mennyiségű készlet álljon rendelkezésre
  • Részt vesz az élesztő törzsfejlesztésben ipari felhasználásra
  • Gyakorlati laboratóriumi munka, beleértve a laboratórium rendjének fenntartását
  • Biztonsági szabályok szigorú betartása

Elvárások:

  • BSc/főiskolai/technikusi végzettség biológusi/rokon területen
  • A steril munka tapasztalat alapkövetelmény
  • Magabiztos tudás és tapasztalat oldatkészítés és kémiai számolások terén
  • Molekuláris biológiai illetve mikrobiológiai laboratóriumi gyakorlat

A kolléga, akit keresünk:

  • Magabiztos Word, Excel tudás birtokosa
  • Alapszinten beszél angolul
  • Képes angol nyelvű protokollok szerinti, önálló munkavégzésre
  • Precízen kivitelezi a monoton feladatokat is
  • Pontos, színvonalas laboratóriumi munkára képes
  • A biztonsági előírásokat szigorúan betartja
  • Képes több feladaton egyszerre dolgozni
  • Rugalmas, motivált, lelkes

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Modern, kiváló felszereltségű munkakörnyezet
  • Emberközpontú közeg, valódi csapatélmény

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi email címre.

További információért cégünkkel kapcsolatban, kérjük, látogasson el a Link megjelenítése weboldalra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol