www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • A hirdetés 1164 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres Laboratóriumi asszisztens munkakörbe.

Feladatok:

  • minta előkészítések és analitikai mérések (rutin mérések, módszer fejlesztési mérések és –validálások kivitelezése) és azok GMP/GLP-elvek szerinti dokumentálása (klasszikus analitikai és műszeres mérések egyaránt)
  • szükség esetén mintavételi feladatok, részvétel technológiai validálásokban, tisztítás validálásokban,
  • a laborban használt készülékek napi kalibrálása, ill. más időszakos ellenőrzésének elvégzése
  • a tárolók napi ellenőrzése és ennek dokumentálása GMP/GLP-elvek szerint
  • nyilvántartások vezetése (vegyszerekről, készülékekről),
  • a napi használat után a labor-eszközök mosogatása (van mosogató gép is)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • vegyipari végzettség,
  • min. 5 év GMP/GLP-területen szerzett tapasztalat (gyógyszeripari különösen),
  • legalább alapfokú angolnyelv-tudás,
  • felhasználói szintű számítógép-kezelési ismeretek (Word, Excel felhasználói szintű ismerete/használata).
  • tapasztalat különböző gyógyszerformák (tabletta, oldatok és szuszpenziók, alapanyag stb.) vizsgálata területén
  • lelkiismeretesség és nagyfokú precizitás; jó problémamegoldó készség
  • érdeklődés az analitika iránt valamint nyitottság az újdonságok irányába
  • rugalmasság, lelkesedés és terhelhetőség
  • önálló munkavégzésre és csapatban való munkára egyaránt alkalmas
  • gépjárművezetői engedély, saját gépkocsi, aktív vezetési gyakorlat (a munkahely megközelítése miatt elengedhetetlen)
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minőségellenőrző vagy Stabilitásvizsgáló laborban szerzett tapasztalat
  • tapasztalat HPLC, GC,  IR spektroszkópia, titrimetria, fizikai vizsgálatok területén,
  • vegyész technikusi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Bábolna

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol