www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens

  • Company_icon Országos Vérellátó Szolgálat
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Az Országos Vérellátó Szolgálat Donorkivizsgáló Laboratóriuma

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • laboratóriumi feladatok ellátása

Elvárások

  • érettségi és középfokú egészségügyi (laboratóriumi asszisztensi) képesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • laboratóriumban szerzett gyakorlat

Egyéb információk:

  • egyenlőtlen munkaidő beosztás
  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel, határozatlan  időre szól
  • illetmény és juttatások: Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezési határidő: 2017. november 24.
  • jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal dr. Mosonyiné Kőszegi Andrea mb. laboratóriumi vezetőnél illetve Scheirich Gergely labóratórium vezető helyettesnél lehet az alábbi email címen. (cím: 1113 Budapest, Karolina út 19-21)
Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű