www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens / szakasszisztens

  • Company_icon synlab Hungary Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS / SZAKASSZISZTENS

FELADATOK

  • humán diagnosztikai minták azonosítása, manuális előkészítése DNS-izolálásra
  • SOP szerinti munkavégzés, leírt folyamatok alkalmazása laboratóriumi automatákon, zárt és nyitott rendszerben
  • jegyzőkönyvek készítése minőségirányítási szempontok szerint

ELVÁRÁSOK

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó munkabírás, terhelhetőség

ELŐNYÖK

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • vérvételi gyakorlat

ELVÁRT VÉGZETTSÉGEK

  • szakirányú laboratóriumi asszisztens, szakasszisztens
  • orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus

AMIT NYÚJTUNK

  • modern molekuláris diagnosztikai (mikrobiológiai, genetikai) eljárások megismerése
  • fiatalos, dinamikus légkör
  • exkluzív munkakörnyezet
  • multinacionális stabil háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE

SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ
Genoid Molekuláris Diagnosztikai Laboratórium és Magánvérvételi Hely
1121 Budapest Szanatórium u. 19.

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens, Klinikai kutatási munkatárs, Orvos asszisztens
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű