www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens (Kistarcsa)

  • A hirdetés 11 napja lejárt

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – kistarcsai munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

FELADATOK

  • szakmai protokollok alapján vizsgálati minták átvétele, adminisztrálása, vizsgálatkérő lapok adatainak ellenőrzése
  • mintavétel elvégzése
  • klinikai kémiai, immunkémiai, hematológiai, vércsoport szerológiai, alvadási vizsgálatok elvégzése
  • a laboratóriumi készülékek és műszerek szakszerű kezelése
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK

  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • laboratóriumi asszisztensi, klinikai laboratóriumi szakasszisztensi, analitikus vagy egyéb egészségügyi végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • csapatmunkára való alkalmasság

AMIT NYÚJTUNK

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • egyéb juttatások
  • 3 havi munkaidőkeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE

SYNLAB Kistarcsai Laboratórium és Magánvérvételi Hely
2143 Kistarcsa Semmelweis tér 1.

Jelentkezését a fizetési igénye, a munkavégzés helye és a megpályázott pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.