www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens (Debrecen)

  • Company_icon Országos Vérellátó Szolgálat
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Az Országos Vérellátó Szolgálat Debreceni Regionális Vérellátó Központja

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Feladatok:

  • laboratóriumi feladatok ellátása
  • intézeti és kiszállásos véradásokon való részvétel

Elvárások:

  • érettségi és középfokú egészségügyi/laboratóriumi asszisztensi képesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • hematológiai és transzfúziológiai szakasszisztens képesítés

Egyéb információk:

  • folyamatos és/vagy többműszakos munkarendben történő munkavégzés
  • a közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • jelentkezési határidő: 2017. december 20.
  • illetmény és juttatások a Kjt. alapján történő megegyezés szerint
  • jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal az Intézet címén (4026 Debrecen, Bem tér 19)
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > ápolási asszisztens, Egészségügyi laborasszisztens, Orvos asszisztens
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű