www.cvonline.hu

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS / ANALITIKUS

  • A hirdetés 944 napja lejárt

LABORATÓRIUMI ASSZISZTENS/ANALITIKUS KERESTETIK!

A munkavégzés helye: Hévíz vagy Balatonfüred

Munkaidő: Teljes munkaidő (heti 40 óra)

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

Fiatalos gondolkozású, jó felfogó képességű, képzett laboratóriumi asszisztenseket/analitikusokat keresünk laboros munkakör betöltésére, kardiológiai szűrőbuszunkra. A szűrőbusz magasan felszerelt és a legmodernebb diagnosztikai eszközökkel van ellátva, aminek a betanítását cégünk vállalja. A laboratóriumi asszisztens feladata a vérvételtől az eredmények elkészültéig a vizsgálatok elvégzése.

Feladatok:

  • Vérvétel
  • Vérminták centrifugálása, feldolgozása korszerű automatákkal (Sysmex, Cobas)
  • Pipettázás, a labor vizsgálati folyamataihoz kapcsolatos fogyóeszközök kezelése, pótlása
  • Elektronikus adatbázisok kezelése
  • A vérvételi helyiségben szükséges rend fenntartása
  • Műszerek, gépek folyamatos ellenőrzése
  • Veszélyes hulladék előírás szerinti kezelése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • Képesítés szerint vérvételi jártasság
  • Laboratóriumi asszisztens/analitikus végzettség
  • Laboratóriumi környezetben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szakmai angol nyelv alap szintű ismerete a készülékek használatához (képzést biztosítunk)
  • Jó munkabíró képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Együttműködő képesség
  • Figyelem, koncentráció képesség
  • Jó kézügyesség
  • Jó látás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Korábbi több éves munkavégzés laboros munkakörben
  • Jelentős szakmai rutin vérvételben, laboratóriumi diagnosztikában
  • Orosz vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Profi, magas színvonalú munkakörülmények
  • Kiváló csapat
  • Kiemelten versenyképes fizetés
  • A fix fizetésen felül árbevétel alapú plusz ösztönző juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes önéletrajz
  • Végzettséget igazoló okiratok másolatai
  • Motivációs levél (miért érzi alkalmasnak magát a betöltendő munkakörre, röviden)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a benyújtandó iratok csatolásával az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Zala
Veszprém
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol