www.cvonline.hu

Laboratóriumi adminisztrátor

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. azonnali kezdéssel budapesti mikrobiológiai laboratóriumába munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • érettségi
  • gépírás tudás (10 ujjas vakírás)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • ügyfélorientált szemlélet
  • határozott, udvarias szóbeli kommunikáció
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrése
  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előny:

  • orvosi laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Feladatok:

  • adatok rögzítése számítógépes betegnyilvántartó rendszerben
  • adminisztratív feladatok
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • csúsztatott munkarendben való részvétel

Egyéb:

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • határozatlan idejű szerződés
  • multinacionális stabil háttér
  • dinamikus, fiatal csapat
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

GENOID molekuláris diagnosztikai laboratórium- Budapest XII. kerület

(Szanatórium utca, Budakeszi határában)

Jelentkezését a fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címünkre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő