www.cvonline.hu

Laboratórium vezető

  • A hirdetés 457 napja lejárt

Mezőgazdasággal foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk leendő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A laboratóriumi munkatársak szakmai tevékenységének irányítása és fejlesztése.

  • A laboratórium szakterületeire vonatkozóan termékvizsgálat általános szakmai szabályainak alkalmazása.

  • A laboratórium MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány szerinti minőségügyi rendszerének fenntartása.

  • Kapcsolattartás a hatósági munkát ellátó laboratóriumokkal és szervezetekkel

  • A konkrét megbízások teljesítésének a szakmai megbízhatóság és gazdaságosság követelményeinek szem előtt tartásával történő megszervezése.

  • Kapcsolatépítés, azok fenntartása, ápolása és bővítése.

  • A laboratórium területén szükségessé váló beruházások szakmai előkészítése, megtérülési számítások végzése. Az engedélyezett beruházások lefolytatása, szakmai felügyelete.

  • Javaslatot ad a laboratóriumi beruházások tekintetében technológia fejlesztésre és átalakításra.

  • Felel a vállalati bizonylati rend betartásáért. Kiemelten felel a szerződések, árlisták, ár kiajánlások szakmai megfelelősségéért

  • Felel a laboratóriumi tevékenység nyereséges árszínvonalon történő végrehajtásáért, a laboratóriumi tevékenység versenyképes költség és minőség szinten történő irányításáért.

  • Biztosítja a laboratórium baleset-, tűz-, munka- és környezetvédelmi szabályoknak megfelelő működését, a munkafegyelem betartását.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Minimum 5 éves laboratóriumvezetői gyakorlat (takarmány vagy élelmiszerlaboratórum)

  • Magas szintű alapanyag ismeret, mikrobiológiai és GMO alapismeretek

  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • HPLC-MS, GC-MS gyakorlat

  • angol és/vagy német szaknyelv ismeret

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Hosszú távú, biztos munkahely

  • Vállalati autó

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.