www.cvonline.hu

Laborasszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.24.
Hirdetés azonosító: 986016

Multinacionális, holland tulajdonú partnerünk részére keresünk vegyészmérnök kollégát laborasszisztensi munkakörbe.

Feladatok:

- Anyagvizsgáló laboratórium napi feladatainak elvégzése
- Mintaazonosítás, -tárolás, -előkészítés, mérések kivitelezése, eredmények kiértékelése
- Dokumentálás, archiválás
- Laboratóriumi berendezések felügyeleti, karbantartási feladatainak ellátása, kalibrálás
- Laboratóriumi eszközök, anyagok készletfigyelése, feltöltése
- Higiéniai feltételek megteremtése és biztosítása

Elvárások:

- Vegyészmérnöki végzettség
- Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (német nyelvtudás előny)
- Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet
- Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
- Fiatal, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a