www.cvonline.hu
Laborasszisztens
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.14.
Jelentkezési határidő: 2015.05.31.
Hirdetés azonosító: 927520
lejárt
Élelmiszeripari területen tevékenykedő veszprémi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe, munkaerő- kölcsönzés keretein belül:

Feladatok:
- mikrobiológiai vizsgálatok előkészítése, mintavételezés, kémiai vizsgálatok elvégzése
- higiénikus tevékenységek segítése
- kalibrálás
- minőségbiztostási folyamatok elvégzése

- SAP-ben adatok rögzítése

Elvárások:
- élelmiszeripari, egészségügyi középfokú végzettség/középfokú végzettség és szakirányú tanfolyam, gyakorlat megléte
- 1 műszakos munka és hétvégi (szombati) munkavégzés vállalása

Előnyök:
- 1-2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:
- versenyképes kereset (bruttó alapbér: 160 000 Ft)

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Hegyi Róbert kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.