www.cvonline.hu

Laborasszisztens

  • A hirdetés 1293 napja lejárt

A Medicover Zrt. Közép-Kelet-Európa legnagyobb nemzetközi – svéd hátterű –
magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és egészségbiztosítója.

Folyamatosan bővülő,
sikeres magyarországi csapatunkba új
munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladat:

  • A vendégek precíz, pontos felvilágosítása a vizsgálati eljárásokról
  • Vérvételek és a minták vizsgálatának elvégzése
  • A vizsgálati minták szakszerű tárolása és továbbítása külső szolgáltató intézetekbe
  • A labor vizsgálati folyamataihoz kapcsolatos fogyóeszközök kezelése, pótlása
  • A vérvételi helyiségben szükséges rend fenntartása
  • Műszerek, gépek folyamatos ellenőrzése
  • Veszélyes hulladék előírás szerinti kezelése

Amit elvárunk:

  • Laborasszisztensi végzettség
  • Nagy gyakorlat napi szintű vérvételben
  • Minimum 4-5 év laborasszisztensi tapasztalat
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Windows, MS Office)
  • Angol nyelv alapszintű ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkát
  • Folyamatos továbbképzést
  • Egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét és lehetőségeit
  • Korrekt, versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű  önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő