www.cvonline.hu

Laborasszisztens

  • A hirdetés 522 napja lejárt

A Solvo Biotechnológiai Zrt., Magyarország legnagyobb magántulajdonban lévő gyógyszeripari biotechnológiára specializálódott cége, mely drog rezisztenciával és az ezért felelős transzporter fehérjékkel foglalkozik, a következő pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Sejttenyésztési labormunka
  • Service laboratórium munkájának operatív szintű segítése (általános labortechnika, laboratóriumi adminisztráció)

Általános elvárások:

  • laboratóriumi asszisztensi, általános asszisztensi végzettség
  • tapasztalat és gyakorlat sejtes munkákban (steril munka, emlős sejttenyésztés)
  • felhasználói szintű MS Office alkalmazások ismerete (Word, Excel)
  • dinamikus, jó szervezőkészséggel rendelkező, csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség a high-tech biotechnológiai iparban,
  • fiatal és lelkes munkatársak,
  • kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budaörs

Kérjük, önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő