www.cvonline.hu

Laboráns

  • A hirdetés 689 napja lejárt

Meghatározó higiéniai termékeket gyártó vállalat

laboráns

munkatársakat keres 1 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Kísérleti receptúrák összemérése, vizsgálata, gyártási folyamatok felügyelete.
  • Megfelelő receptúrák átdolgozás, vizsgálata.
  • Bizonylatok kitöltése, vezetése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, vegyésztechnikum.
  • Precizitás, pontosság, terhelhetőség.
  • Számítógépes ismeretek, táblázatkezelés.

Előny:

  • Vegyipari tapasztalat.
  • ISO, LEAN ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség hosszú távon.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Fiatalos csapat.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség.

Munkavégzés helye: 4445 Nagycserkesz- Halmosbokor

Jelentkezni lehet a megadott e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2015.09.30.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő