www.cvonline.hu

Laboráns

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 862722
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Dorogra, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Laboráns munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Gyártás előkészítő folyamatokban való aktív részvétel, ellenőrzési feladatok ellátása. Injekció oldatok készítése és a folyamatok dokumentálása. Az oldatkészítési feladatok elvégzéséhez szükséges eszközök tisztítása, csomagolása, sterilezése, a folyamatok dokumentálása.

Elvárások:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Középfokú számítógépes ismeret
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások+helyi közlekedési bérlet
  • Munkaviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!