www.cvonline.hu

Laboráns

  • A hirdetés 1024 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, műanyag gyártással foglalkozó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Laboráns

Feladatok:

  • Gyártáshoz kapcsolódó fizikai; és ritkábban vegyi anyagvizsgálat
  • Mérések elvégzése, eredmények regisztrálása
  • Vizsgálati dokumentációk, jegyzőkönyvek készítése

Elvárások:

  • Középfokú vegyipari végzettség (szakközép, technikus)
  • Önálló munkavégzés, monotonitástűrés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Fizikai anyagvizsgálatokban szerzett tapasztalat

  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria, prémium (próbaidő után)

  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Miskolc környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a  Link megjelenítése oldalon.

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő