www.cvonline.hu

Laboráns

  • A hirdetés 1056 napja lejárt

Tejtermékeket gyártó és forgalmazó Pannontej Zrt. Minőségügyi szakterülete

Laboráns

pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • alap-, adalék- és csomagolóanyagok, félkész,- késztermékek és K+F minták vizsgálatok előkészítése valamint elvégzése az előírásoknak megfelelően
  • mérési adatok rögzítése írásban, az eredmények rögzítése elektronikusan
  • a különböző laboratóriumi eszközök szakszerű kezelése, ellenőrzése, karbantartása
  • ellenőrző mérések elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség: tejipari szakmunkás, általános laboráns vagy technikus
  • 1-2 éves élelmiszeriparban szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzési képesség
  • precizitás
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs és együttműködési készség

Munkavégzés helye: Répcelak

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelölésével Pannontej Zrt. 9653 Répcelak Vörösmarty u. 1. szám alatti címére vagy az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Zala
Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő