www.cvonline.hu

Laboráns

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.29.
Hirdetés azonosító: 737000

Laboráns

Nemzetközi gyógyszergyártó partnerünk megbízásából keresünk laboráns kollégát komáromi munkavégzéssel.

Feladatok:

- Minőségellenőrzés végrehajtása az előírt folyamatok szerint
- Műszeres analitikai módszerek és egyéb fizikai vizsgálati módszerek alkalmazása szilárd gyógyszerforma analitikai vizsgálata során; vízvizsgálati mérések elvégzése
- A vizsgálatok elvégzése a GMP és belső szabályok betartása mellett
- Analitikai háttér biztosítása a folyamat validálási és stabilitás vizsgálati minták analizálásához

Elvárások:

- Középfokú szakirányú végzettség (vegyész, vegyipari technikus stb.)
- 1-3 év releváns (gyógyszeriparban szerzett)szakmai gyakorlat
- Szakmai angol nyelvismeret legalább írásban
- Előny a gyógyszeripari gyártásban, minőségbiztosításban, dokumentációkezelésben szerzett tapasztalat
- Megbízhatóság, pontosság, alaposság
- Képesség egyedül végzett munkára, egyúttal másokkal való együttműködésre is
- Megbízhatóság, felelősségtudat
- Folyamatos tanulásra, képzésre való nyitottság

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet, innovatív technológiák
- Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati héttér
- Továbbképzések, szakmai fejlődési lehetőségek
- Versenyképes javadalmazási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a