www.cvonline.hu

Laboráns

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Piacvezető kábelipari cég miskolci telephelyére

Laboratóriumi

munkatársat keres

Feladat:

  • Kábelek, huzalok mechanikai vizsgálata

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Számítógépes ismeretek
  • Kábelipari, gyártóüzemi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség, szakmai fejlődés lehetősége
  • 13. havi juttatási csomag
  • Munkaruha biztosítása
  • Tisztasági csomag
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Vegyipari szakmunkás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Laboráns

Randstad Hungary Kft.

Dunaharaszti partnerünk részére keresünk laborá...
Pest

Laboráns (Szentes)

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.

MÁV-csoport MÁV-START Zrt. Laboráns (Szentes) H...
Szentes, Csongrád

Laboráns - Kacsóta

Kőröstej Kft.

Feladatok: Beérkező alapanyagok vizsgálata Félk...
Kacsóta, Baranya