www.cvonline.hu

Laboráns

Hozzáadva: 2017.06.13.
Hirdetés azonosító: 1159730

Gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Minőségellenőrzési vizsgálatok végrehajtása analitikai laboratóriumban
  • Vizsgálati eredmények dokumentálása
  • GMP rendszerben történő munkavégzés
  • GMP dokumentáció készítése, vizsgálati eredmények ellenőrzése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (vegyésztechnikus)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Több éves szakmai háttér

Juttatások:
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Multinacionális környezet

Előnyök:
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • GMP ismerete

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, jelentkezzen a megadott e-mail címen, vagy hívjon a 06 70 492 58 17-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió