www.cvonline.hu

Laboráns

  • Frissítve 15 napja

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,

csatlakozz csapatunkhoz és legyél te is sikereink részese!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Egyedülálló technológiával és magas színvonalú berendezésekkel felszerelt gyáraiban kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens 36 országába exportál Hajdú, Buda, Róna és más, számos országban keresett márkanevek alatt. Cégünk lendületes fejlődésének eredményeként csapatunkba jelenleg

LABORÁNS

munkakörbe keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársakat

Hajdúböszörmény-i gyártó üzemünkbe.

Az új kolléga feladata a megfelelő minőség biztosítása a nyersanyag átvételétől a késztermék előállításig

az előírt vizsgálatok elvégzése a minőségbiztosítási rendszer szerinti előírásoknak megfelelően.

Feladatok:

  • Laboratóriumi minták vizsgálatra történő előkészítése, vizsgálatok elvégzése, dokumentációk elkészítése
  • Az alapanyagok, félkész és késztermékek, segéd és csomagoló anyagok vizsgálata – mikrobiológiai, higiéniai, kémiai – mintázása, minősítése az előírásoknak megfelelően.
  • Az eredmények, valamint egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • A vizsgálatokhoz szükséges eszközök és anyagok megrendelése
  • Mérőműszerek kalibrálása
  • Az üzemi berendezések tisztaságának ellenőrzése
  • Együttműködés a termelési részleggel
  • Élelmiszeripari higiéniai és technológiai előírások figyelemmel kísérése
  • Munkaterületéhez tartozó CCP pont felügyeletének ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú / felsőfokú végzettség
  • Kiváló elemzőkészség, pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Élelmiszeripari szakirányú közép-, ill. felsőfokú végzettség
  • Tejiparban szerzett tapasztalat, sajt gyártás technológiájának ismerete
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy kiemelten sikeres és gyorsan növekvő vállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, a cég növekedésével együtt járó izgalmas kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (étkezési és utazási hozzájárulás, havi jelenléti és teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom)

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz! Jelentkezz fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajz beküldésével a pozíció és a munkavégzési hely megjelölésével a lenti e-mail címen!

Munkavégzés helye Hajdúböszörmény
Kategória Gyártás / Termelés, Gyógyszeripar / Vegyipar, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen, Hajdúböszörmény, Balmazújváros, Hajdúnánás