www.cvonline.hu

Laboráns

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1098160
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Laboráns munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Beérkező alapanygagok, saját gyártású termékek minőségének, összetételének ellenőrző laboratoriumi vizsgálata
  • Az oldatkészítési feladatok elvégzéséhez szükséges eszközök tisztítása, csomagolása, sterilezése, a folyamatok dokumentálása

Elvárások:

  • Vegyianyaggyártó szakmunkás vagy vegyipari/vegyésztechnikusi végzettség
  • Középfokú számítógépes ismeret
  • Alkalmas precíz és önállő munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása (6-14, 14-22, 22-06)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások (Edenred utalvány, SZÉP kártya, Egészségpénztári kártya)
  • A munkaviszony határozatlan időre szól
  • Műszakpótlék 18:00-06:00 30%, 183 nap után délután 40%, éjszaka 80%

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!