www.cvonline.hu

Laboráns

  • Az állásajánlat lejárt.

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető,
gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat
keres szikszói gyárába az alábbi pozícióra:

Laboráns

Feladatok:

  • Laboratóriumi minták vizsgálatra történő előkészítése, vizsgálata, dokumentálása
  • Vizsgálathoz szükséges mintavételezés
  • A minőségirányítási rendszer vezetésében aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező és rendszerező képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.10.22.-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

www.hellenergy.hu

Munkavégzés helye Szikszó
Kategória Gyártás / Termelés, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén