www.cvonline.hu

LABORÁNS

  • A hirdetés 332 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Környezet-és Vízminőségvédelmi Osztálya

LABORÁNS

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Ivóvízminőség ellenőrzési tevékenység során – a vonatkozó szabványok szerinti – a laboratóriumba érkező vízminták bakteriológiai vizsgálatának elvégzése,
  • A vizsgálatokkal összefüggő adminisztrációs feladatok ellátása, eszközök előkészítése,
  • A laboratóriumi belső ellenőrzési vizsgálatok végrehajtása, belső ellenőrzéssel kapcsolatos napi dokumentáció,
  • Veszélyes/fertőző anyagok összegyűjtése, elhelyezése, megsemmisítése,
  • A laboratóriumi higiénia betartása, a környezet és eszközök tisztán tartása.

Feltételek:

  • Egészségügyi szakközépiskolai érettségi, esetleg laboratóriumi asszisztens végzettség,
  • Alapfokú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Monotónia tűrés,
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Mikrobiológiai laboratóriumban szerzett tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. július 28-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő