www.cvonline.hu

Laboráns

  • A hirdetés 231 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói gyárába az alábbi pozícióra:

Laboráns

Feladatok:

  • Laboratóriumi minták vizsgálatra történő előkészítése, vizsgálata, dokumentálása
  • Vizsgálathoz szükséges mintavételezés
  • A minőségirányítási rendszer vezetésében aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó szervező és rendszerező képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.08.05.-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő