www.cvonline.hu

Laboráns

  • A hirdetés 357 napja lejárt

Szilasfood Kft.
Élelmiszeripari cég
keres munkatársat

Laboráns

munkakörbe

Élelmiszeripari cég LABORÁNSt keres, 2 műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok vizsgálata
  • Félkész és késztermékek fizikai, kémiai érzékszervi vizsgálata
  • Minőségellenőrzés az előírt gyártási folyamatok szerint

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • Önállóság, nagy munkabírás, megbízhatóság, stressztűrő képesség, pontosság, alkalmazkodó készség, jó kommunikációs készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Elvárt végzettség: Középiskola
Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Szükséges tapasztalat: Nem igényel tapasztalatot

Fényképes önéletrajzokat várunk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő