www.cvonline.hu

Laboráns

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1050564
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Laboráns munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Injekciós oldatok készítése és a folyamatok dokumentálása.
  • Az oldatkészítési feladatok elvégzéséhez szükséges eszközök tisztítása, csomagolása, sterilezése, a folyamatok dokumentálása.

Elvárások:

  • Általános vegyész technikusi végzettség
  • Középfokú számítógépes ismeret
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Alkalmas precíz és önállő munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások (Sodexo utalvány, SZÉP kártya, Egészségpénztári kártya)
  • A munakviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!